ОРОН НУТАГТ АЖИЛЛАХ ТӨЛӨӨЛӨГЧИД "ҮНДЭСНИЙ ТЭТГЭЛЭГТ СОРИЛГО 2018"
Шинэ Монгол Технологийн дээд сургууль
New Mongol institute of technology

ОРОН НУТАГТ АЖИЛЛАХ ТӨЛӨӨЛӨГЧИД "ҮНДЭСНИЙ ТЭТГЭЛЭГТ СОРИЛГО 2018"

08.04.2018


Аймгийн нэр

Олимпиад зохион байгуулагдах газар

Зохион байгуулж буй төлөөлөгч

1

Архангай

Шинжлэх ухаан технологийн эрдэм ахлах сургууль

Ж.Уламбаяр-ШУТ-ийн эрдэм ахлах сургуулийн математикийн багш (99017515)

2

Баянхонгор

Төрийн соёрхолт Б.Доржпаламын нэрэмжит ЕБС-ийн лаборатори Номундалай цогцолбор сургууль

МУ-ын шилдэг багш, нийгмийн ухаан хариуцсан менежер-

З. Ичинхорол (88039957)

Тэргүүлэх, Байгалийн ухаан хариуцсан менежер

Д. Бүжинлхам- (80118588)

3

Баян-Өлгий

Лаборатори 3-р сургууль

Тэргүүлэх багш Х.Асхар

3-р сургуулийн менежер (99423250)

4

Булган

1-р сургууль (хорио цээрийн бүс байгаа учраас аймгийн олимпиад ч зохион байгуулагдахгүй байгаа. 4-р сарын 15-нд хорио тавигдах сурагтай байгаа)

Сэрчмаа (99341174), БСГ-ын БУ-ны чиглэл хариуцсан мэргэжилтэн

5

Говь-Алтай

Лаборатори 1-р сургууль

Нарангэрэл- Лаборатори 1-р сургуулийн менежер (99058035)

6

Говьсүмбэр

Сүмбэр сумын лаборатори 5-р сургууль

99480622-Пүрэвцэцэг, БСГ-ын дарга

7

Дархан-Уул

Оюуны Ирээдүй лаборатори, 1-р сургууль

МУ-ын Зөвлөх багш Ч. Оюун-эрдэнэ (99019343, 90119343)

8

Дорноговь

Сайншанд 1-р сургууль

Цэнгэл-90010002 БСГ-ын мэргэжилтэн

9

Дорнод

Хан-Уул цогцолбор сургуул

Тэргүүлэх багш, Хан-Уул цогцолбор сургуулийн физикийн багш Ц.Хоролжав (99036065)

10

Дундговь

Мандал сургууль

Боловсрол, соёлын газрын математик, физик хариуцсан мэргэжилтэн Г.Цэрэнчимэд (88353586)

11

Завхан

Чандмань-Эрдэнэ лаборатори сургууль

Чандмань-Эрдэнэ лаборатори сургууль, МУ-ын зөвлөх багш Ц.Чимэдрегзэн-99469004

12

Орхон

13-р сургууль

13-р сургуулийн физикийн багш, заах аргазүйч С.Бальдараа (99839904)

13

Өвөрхангай

ШУАкадемич П.Хоролоогийн нэрэмжит 2-р сургууль

Тэргүүлэх, 2-р сургуулийн химийн багш П. Хишигт (99324188)

14

Өмнөговь

Эрдмийн гэгээ сургууль, биеийн тамирын заал

Тэргүүлэх багш Р. Мөнгөнчимэг -(89980979)

15

Сүхбаатар

ЕБС-ийн 4-р сургууль

Байгальмаа (94449265), БСГ-ын дарга-мэргэжилтний нэрийг өгнө гэсэн

16

Сэлэнгэ

Д.Бумцэндийн нэрэмжит, Улсын тэргүүний 1-р сургууль

89183689 –Буянт, 1-р сургуулийн физик багш

17

Төв

Хүмүүн цогцолбор сургууль

Ахлахын менежер-Энхжаргал-99309986/

18

Увс

3-р сургууль

3-р сургуулийн менежер Туяа (99459121)

19

Ховд

Лаборатори 1-р сургууль

Заах аргазүйч, Балжинням (99473131)

20

Хөвсгөл

Дэлгэрмөрөн цогцолбор сургууль

Дэлгэрмөрөн цогцолбор сургуулийн математикийн багш- Доржзовд (88688426)

21

Хэнтий

Хэрлэн 1-р сургууль

Тэргүүлэх багш, Боловсролын тэргүүний ажилтан Г.Дашдаваа- Насан туршийн боловсролын төв захирал (99084563)

Хамрах хүрээ:
Инженерийн мэргэжлээр суралцах ЕБС-ийн 12-р ангийн сурагчид

Хугацаа:
2018 оны 04 дүгээр сарын 21-нд 12:00-15:00 цагт Монгол улс даяар нийт 30 цэгт нэгэн зэрэг явагдана.

Бүртгэл:

  1. 2018 оны 03-р сарын 26-аас 04-р сарын 15-ны хооронд www.nmit.edu.mn вебсайтад ЭНД ДАРЖ онлайнаар бүртгэнэ.
  2. Бүртгэлийн хураамжгүй


Тэтгэлэгт сорилгод оролцсоноор:

  1. Амжилтаараа тэргүүлсэн 15 сурагчдад батламж олгоно
  2. ШМТДС-д 30-50% тэтгэлэгтэй элсэх
  3. Шинэ Монгол-Мабучи тэтгэлэгт 4 жилийн хугацаанд хамрагдах. Дэлгэрэнгүй мэдээллийг https://www.facebook.com/smms.foundation/ хаягаар харна уу.
  4. Тэргүүлэх их сургуулиудын сургалтын хөтөлбөрөөр суралцах
  5. Багш нарын онлайн хичээл


Холбоо барих утас:

9983-5666, 8807-0358, 8904-1428